מדיניות שימוש הוגן

עדכון אחרון פברואר 2024

מדיניות שימוש הוגן זו ("מדיניות") מסדירה את השימוש בשירות פולי ("השירות"). על ידי שימוש בשירות שלנו, אתה מסכים לציית למדיניות זו ולהבין כי הפרת תנאים אלה עלולה לגרום להגבלות או סיום הגישה שלך לשירות.

כללי

מדיניות זו היא חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש של פולי. היא קובעת את הכללים וההנחיות הנוגעים לשימוש הוגן ומיטבי בשירות. זאת על מנת להבטיח גישה מאוזנת והוגנת לשירות עבור כל המשתמשים שלנו.

משתמשים ללא תוכנית

אם אתה משתמש ללא תוכנית, באפשרותך ליצור יצירה אחת בכל 10 דקות. מגבלה זו נועדה למנוע שימוש יתר ולהבטיח שהמשאבים שלנו יחולקו באופן הוגן בין כל המשתמשים.

משתמשי תוכנית ״מקצוענים״

תוכנית המקצוענים מיועדת לשימוש אישי ועבור עסקים קטנים שאינם עוסקים ביצירת תוכן עבור לקוחותיהם. משתמשים המנויים לתוכנית ״מקצוענים״ יוכלו לייצר בחודש מינימום של 250 יצירות. לאחר הגעה ל-250 יצירות המערכת תתחיל להגביל את האפשרות ליצירת תוכן בהתאם לעומס על המערכת בזמן הנתון. בנוסף, משתמשי התוכנית יכולים לבצע עד 3 יצירות במקביל בכל רגע נתון ובמידה והמערכת לא תגביל את השימוש בגלל הגעה למגבלת היצירות הכללית.

משתמשי תוכנית ״עסקים״

משתמשים המנויים לתוכנית ״עסקים״ יוכלו לייצר בהתאם לתנאים שנקבעו בהסכם הפרטני. אם לא צויין אחרת תוכל ליצור מינימום של 1000 יצירות בחודש.

עמידה בתנאי השירות הכלליים

כל שימוש בשירות כפוף גם לתנאי השימוש הכלליים של המערכת. על ידי שימוש בשירות שלנו, אתה מאשר שקראת, הבנת והסכמת לציית לתנאים אלה.

הפרות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לפקח על השימוש כדי לזהות הפרות של מדיניות זו. במקרה של הפרה, אנו רשאים לנקוט בכל פעולה שנראה לנכון. זה כולל, אך אינו מוגבל לאזהרה, השעיה או סיום הגישה שלך לשירות.

שינויים במדיניות

אנו עשויים לשנות מדיניות זו בכל עת. השינויים ייכנסו לתוקף מיד עם פרסום המדיניות המתוקנת באתר האינטרנט שלנו. המשך השימוש שלך בשירות לאחר השינויים מהווה את הסכמתך למדיניות המתוקנת.

יצירת קשר

לכל שאלה בעניין מדיניות זו או תנאי השימוש ניתן ליצור איתנו קשר באמצעות הדרכים המפורטות בעמוד יצירת הקשר