יצירת טקסט


כדי ליצור תוכן טקסטואלי באמצעות פולי, יש לבצע את השלבים הבאים:

בחירת סוג תוכן: זהו השלב הראשוני והחשוב ביותר. פולי מספק מגוון רחב של סוגי תוכן לבחירה. בחירת הסוג הנכון מבטיחה שהתוכן שיופק יתאים לדרישות.

בחירת סגנון (אופציונלי): לאחר שנבחר סוג התוכן, באפשרותך להחליט על סגנון מועדף. אם לא נבחר סגנון, פולי יחיל באופן חכם את הסגנון המתאים ביותר בהתבסס על סוג התוכן.

כתיבת הנחיה: בכדי שפולי ייצר את הטקסט המתאים עבורכם, צריך להסביר לו מה הטקסט שאתם מעוניינים לקבל, נסו להיות כמה שיותר ברורים בתיאור הנושא, כמו כן במידה ואתם מעוניינים שפולי יכתוב טקסט שמדבר על יישות שהוא לא מכיר (לדוגמא העסק שלכם) התחילו את ההנחיה ברקע קצר על העסק, ורק לאחר מכן ספקו את הדרישה לתוכן.

דוגמא להנחיה שמתאימה ליצירת פוסט בפייסבוק עבור גלידרייה:

גלידריית טעם-מנטה מתמחה במגוון טעמי גלידה שכולם מבוססים על טעם מנטה.

פוסט קצר שמספר על השקה של טעם חדש מנטה-מסטיק

דוגמא להנחיה שמתאימה ליצירת מאמר SEO לקידום עסק לשיווק דיגיטלי

סוכנות דיגיטל ״בינה-דיגיטלית״ הינה הסוכנות המובילה בישראל לקידום עסקים קטנים, באמצעות כתיבת תכנים ייחודיים מרתקים ומדוייקים. אלפי עסקים קטנים משתמשים בשירותי הסוכנות היום, בכדי להגביר את הנוכחות הדיגיטלית שלהם בפלטפורמות הסושיאל השונות.

מאמר שמסביר על יתרונות השימוש בסוכניות דיגיטל לקידום העסק ומעודד אנשים להשתמש בשירותי הסוכנות שלנו ומציע קופון של 15% הנחה לחודש הראשון.

כמובן שאין צורך לחזור בכל פעם על תיאור העסק ולשם כך ניתן להשתמש בתבנית אישית

לחיצה על כפתור היצירה: לאחר שנבחרו סוג התוכן והסגנון, המשך על ידי לחיצה על כפתור ה'יצירה'. פקודה זו משלימה את התהליך ומתחילה ביצירת התוכן הרצוי.